Як обрати домофон?

Що потрібно знати, вибираючи домофон?

IP-домофон або менш дорогий цифровий?

Якщо вам потрібно підключитися до домофонної системи, встановленої у вашому житловому комплексі, обирайте домофон того ж виробника. У нашому магазині представлені IP-домофони “Dahua” та “Hikvision” для підключення до IP-багатоквартирних систем та “Neolight” для звичайних багатоабонентських домофонних систем.

Дізнайтесь, яка система встановлена ​​на вашому під’їзді та вибирайте домофон того ж виробника для забезпечення 100% сумісності.

Мінімальний функціонал чи сучасний смарт-домофон?

Домофони, як смартфони! Сучасний домофон виглядає як смартфон і керується інтуітивно зрозумілим графічним меню на вашій мові спілкування, сенсорними екраном та кнопками. Завдяки функціям фоторамки, відеореєстратора, MP3 плеєра та гучного зв’язку домофон стає затребуваним цілодобово. Сьогодні домофон – дверний дзвінок, який може показувати камери вашого будинку.

Більшість домофонів з графічним меню можуть зберігати кадри у момент виклику. І тому використовується вбудована пам’ять чи SD-карта, встановлена ​​домофон опціонально.

Насамперед враховуйте якого типу домофонна система встановлена ​​на вашому багатоквартирному будинку. Для роботи у складі загальнобудинкової системи знадобиться домофон такого самого виробника. При виборі домофону враховуйте розміри, спосіб кріплення та тип підключення. Деякі моделі домофонів через маленький розмір корпусу підключаються через виносний блок живлення. Це компактний блок, який може поміститися у стандартний підрозетник. У сучасних житлових комплексах встановлюються IP-домофони (Dahua або Hikvision), які отримують живлення та сигнал по одному кабелю від PoE комутатора, який купується окремо.

Що потрібно знати, вибираючи відеопанель?

Сучасні відеопанелі виконують функції кнопки дверного дзвінка, а деякі моделі працюють автономною системою контролю доступу для однієї двері. Наприклад, Dahua DHI-VTO2211G-WP – пристрій 4 в 1: панель виклику з камерою, зчитувач ключів доступу, контролер доступу та управління електромеханічним замком.

Відеопанелі підключаються кабелем “повита пара” і містять вбудоване підсвічування кнопки виклику. Відрізняються кутом огляду, якістю зображення та матеріалом корпусу.

Домофон може працювати автономно, як дверний відеодзвінок або бути підключений до багатоквартирної системи. При підключенні до домофонної системи житлового комплексу зверніться до керуючої компанії для консультації щодо питань додаткового обладнання та схеми підключення. Головне – не забути прокласти кабелі від слаботочного щитка вашої квартири, а для убого необхідно дати чітке завдання вашим підрядникам.

Замовте послугу під ключ у нас

Якщо Ви не знаєте, як підключити свій домофон або впоратися з прокладкою кабелю та встановленням замку, дотягувача на двері в тамбур – зверніться до професіоналів.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/safe00/dmfn.com.ua/www:/home/safe00/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/safe00/dmfn.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 2101